Laboratuvar Sistemleri, Cihazları ve Sarf Malzemeleri

Hakkımızda

1996 yılında kurulan LABORTEKS Ltd.Şti., laboratuvar sektörüne daha iyi hizmet verebilmek amacı ile her zaman hizmet sektöründe en iyiyi ve kullanışlı olanı sunmayı hedeflemiştir.

Hepsi kendi alanlarında uzman olan kadrosu, kaliteyi ve uygun malzemeyi pazarlamayı kendine amaç edinen LABORTEKS Ltd.Sti.,  teknolojik gelişmelere açık, trendleri belirleyen kendi alanlarında profesyonel firmaları Türkiye de temsil eden “PAZARLAMA” firmasıdır. Hızlı, ekonomik ve sürekli gelişen satış anlayışı; belirli zamanlarda verilen eğitimlerle, çalışanların sürekli gelişimini sağlayan bir “HİZMET“ firmasıdır. Laboratuvar dünyasında oluşan yenilikleri takip ederek, müşterilerine en iyisini sunan “SATIŞ” firmasıdır. Kısacası sizi, analizlerinizi ve laboratuvarınızı önemseyen LABORTEKS Ltd.Şti. nin hedefi yerinde ve doğru satışlarla en iyi hizmeti sunabilmektir.
 

LABORTEKS Kurumsal Yapı

Laboratuvar sistemleri, Laboratuvar Cihazları ve Laboratuvar Sarf Malzemeleri olmak üzere Üç gruptan oluşmaktadır.

Laboratuvar sistemleri bölümünde; Laboratuvarın projelendirilmesi, dolap sistemlerinde doğru malzemenin seçimi ve tezgahların monte edilmesinin yanısıra, çeker ocak, steril kabin, terazi masası, güvenlik dolapları gibi konularda müşterilerle görüşerek ihtiyacı karşılayan sistemlerin kurulumundan sorumludurlar.

Laboratuvar cihazları bölümünde; ph metre’den terazi’ye; Saf su cihazından su banyosuna kadar genel kimya laboratuvarında kullanılan her türlü cihazın satışı yapılmaktadır. Satış öncesinde, mutlaka kullanıcı ile görüşülerek analize uygun özellikte cihaz önerilmektedir.

Laboratuvar sarf malzemeleri bölümünde; Kalibrasyon sertifikalı veya sertifikasız cam malzemeler, analitik veya teknik kalitede kimyasallar, pens, spatül gibi metal ekipmanların satışı yapılmaktadır.

Vizyon: Teknolojik gelişmelere açık, trendleri belirleyen kendi alanlarında profesyonel firmaları Türkiye de temsil etmek.

Misyon:

.  Müşterilerimize hızlı, ekonomik ve sürekli gelişen satış anlayışı ile etkin ve verimli bir şekilde hizmet etmek

·  Müşterilerimizin beklentilerinin hedeflenen ürün veya hizmete dönüşümlerini sağlayarak kalıcı memnuniyet sağlamak

·  Müşteri ile iyi bir iletişim kurarak, müşteriye doğru bilgi vermek

·  Belirli zamanlarda verilen eğitimlerle, çalışanların sürekli gelişimini sağlamak

· Sürekli gelişim sürecinde, müşterilere yüksek standartlarda beklentilerinin ötesinde hizmet sunmak